E-Belediye

Belediyemiz Otobüs Hareket Saatleri ( Yaz Saati )

Belediyemiz Otobüs Hareket Saatleri ( Yaz Saati )



YAZ SEZONU SERVİSLER
  DİVRİĞİ BELEDİYESİ     DİVRİĞİ BELEDİYESİ
  58 EY 062  PLAKALI OTOBÜS SERVİS SAATLERİ     58 EU 406 OTOBÜS SERVİS SAATLERİ
07:45 DİVRİĞİ-SELEVAT-BEŞEVLER   07:40 DİVRİĞİ-ULUZAR-HASANDERESİ-TOKİ
07:55 BEŞEVLER-DİVRİĞİ-HASTANE   07:55 TOKİ-DİVRİĞİ-ÜNİVERSİTE
08:10 HASTANE-DİVRİĞİ   10:00 DİVRİĞİ-HASTANE-HASANDERESİ-TOKİ
09:25 DİVRİĞİ-ÜNİVERSİTE   10:15 TOKİ-DİVRİĞİ
09:30 ÜNİVERSİTE-DİVRİĞİ-HASTANE   12:00 DİVRİĞİ-HASTANE-HASANDERESİ-TOKİ
09:50 HASTANE-DİVRİĞİ-ÜNİVERSİTE-SELEVAT   12:40 TOKİ-HASANDERESİ-ULUZAR-DİVRİĞİ
10:00 SELEVAT-BEŞEVLER-DİVRİĞİ-HASTANE   14:00 DİVRİĞİ-ÜNİVERSİTE
10:20 HASTANE-DİVRİĞİ   14:05 ÜNİVERSİTE-DİVRİĞİ-HASTANE
12:00 DİVRİĞİ-ÜNİVERSİTE-SELEVAT   14:20 HASTANE-DİVRİĞİ
12:10 SELEVAT-BEŞEVLER-DİVRİĞİ-HASTANE   16:00 DİVRİĞİ-ÜNİVERSİTE
12:25 HASTANE-DİVRİĞİ   16:05 ÜNİVERSİTE-DİVRİĞİ-HASANDERESİ-TOKİ
13:00 DİVRİĞİ-ÜNİVERSİTE-SELEVAT   16:20 TOKİ-DİVRİĞİ
13:10 SELEVAT-BEŞEVLER-DİVRİĞİ-HASTANE   17:00 DİVRİĞİ-HASTANE-HASANDERESİ-TOKİ
13:25 HASTANE-DİVRİĞİ   17:15 TOKİ-ULUZAR-DİVRİĞİ
15:00 DİVRİĞİ-ÜNİVERSİTE-SELEVAT      
15:10 SELEVAT-BEŞEVLER-DİVRİĞİ-HASTANE      
15:25 HASTANE-DİVRİĞİ      
17:00 DİVRİĞİ-ÜNİVERSİTE-SELEVAT      
17:05 SELEVAT-BEŞEVLER-DİVRİĞİ-ULUZAR