bilgi@divrigi.bel.tr 0 (346) 418 11 13

Hakan GÖK

 1973 yılında Divriği’de doğdum. İlk, Orta ve Lise öğrenimimi Divriği’de tamamladım. Üniversite eğitimimi İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’nde yaptım. 1995 yılından beri 13 yıldır Divriği’de Veteriner Hekim olarak görev yaptım.

Dünyanın neresinde olursanız olun sizinle birlikte olma olanağını sağlayan bu sitemizde sizinle buluştuğumuz için mutluyuz.

Sizleri, gönül dolusu sevgiyle, saygıyla selamlıyorum. Milattan önce ikibin yılına kadar giden tarihi ve kültürel değerlere sahip olan, DİVRİĞİ ‘mizle ilgili olarak sizlere bu sayfalarda tüm bilgileri, yeni oluşumları, çalışmaları ve her türlü birikimi aktarmayı hedefliyoruz.

Sürekli gelişmenin temel koşulu olan mevcudu yeterli görmeyip daha iyi yapmayı ve iyi yapılan her şeyin daha iyisinin yapılabileceğini akıldan çıkarmamayı ilke edindik.

Sizler bu sayfalarda DİVRİĞİ ’ye ait bir çok bilgi ile buluşacak ilçemizle ilğili her şeyden haberdar olabileceksiniz, belediyemizin çalışmaları ile ilgili sayfalara ulaşabilecek ayrıca eleştirilerinizi ve önerilerinizi sunarak bizlere katkı sağlayabileceksiniz.
Unutmayın çağdaş daha güzel, gelişmiş bir DİVRİĞİ yaratmak hepimizin hedefi. Sayfamıza bir kez daha hoş geldiniz.

Saygılarımla…

HAKAN GÖK